Nieuws

Bezoekers website

Wij zijn in oktober 2018 met deze website begonnen en de server had helaas geen bezoekers bijgehouden, eind januari 2020 zijn we naar een andere server gegaan en is alles inzichtelijk geworden.
Daar wij transparant zijn delen wij deze aantallen hier.

MAAND 2020BEZOEKERSPAGINA WEERGAVE
Januari4162.831
Februari11.89178.499
Maart10.18567.329
April8.17557.542
Mei9.16363.624
Juni11.77375.233
Juli14.07094.420
Augustus14.98092.317
September13.29297.920
Oktober12.79173.188
November13.56671.457
December16.437101.035
TOTAAL 2020136.739875.395

In Februari 2021 hebben wij onze nieuwe website gelanceerd, wij hebben veel nieuwe bestanden gemaakt en ook veel interne linken toegepast. Ook hebben we een handige zoekfunctie in de site verwerkt.
Door de vele aandacht in de media en sociale media word onze website steeds beter bezocht.

MAAND 2021BEZOEKERSPAGINA WEERGAVE
Januari18.722104.691
Februari19.190276.731
Maart16.470383.527
April16.984327.463
Mei17.785348.513
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
TOTAAL 202189.1511.439.925

JAARBEZOEKERSPAGINA WEERGAVE
2020136.739875.395
202189.151 1.439.925
TOTAAL225.8902.315.320
BIJGEWERKT TOT 01-06-2021